Skip links

Kurumsal

Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal

Plajpool

profesyonel
yenilikçi
kaliteli

Hakkımızda

Türkiye genelinde; uzmanlık alanlarımız dahilinde her türlü uygulama ve yenilikçi yaklaşımla yüzme havuzu, olimpik havuz, prefabrik seramikli havuz, prefabrik lineer havuz, süs havuzu, biyolojik yüzme havuzu, biyolojik süs göletleri, spa üniteleri (hamam-sauna-buhar odası-tuz odası-şok kova duş sistemleri-jakuzi vs…), havuz kimyasalları, taahhüt ve malzeme satışı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Firmamız; bu konuda tecrübe ve birikimini uzmanlaşmış elemanlardan kurulu ekiplerle siz değerli müşterilerimize aktarmayı amaç edinmiştir. Bu hizmeti verirken yüzme havuzlarının insan ve çevre sağlığı açısından önemli olduğu ve uzmanlık gerektirdiğinin bilincindedir. Firmamız yapılan hizmetin tarafınıza sağlıklı, sorunsuz ve kaliteli bir şekilde ulaşması ve sürdürülebilir bir hizmet ortaya koymak için faaliyet sahalarında uzmanlaşmayı ve tüketiciyi korumayı temel ilke edinmiştir. Bu sebeple proje, tasarım ve yapım aşamasında ulusal ve uluslararası standartları yakından izlemekte ve uygulamaktayız. Firmamız; Türkiye genelinde önemli projeleri gerçekleştirirken bu alanda ilkelere de imza atmıştır. Sektördeki çalışmalarını edindiği birikim ile sürdürürken bu alanda dünya liderleri ile proje, malzeme ve ekipman bazında çözüm ortaklığı yapmaktadır. Firmamız aynı zamanda insan sağlığına büyük önem verdiği için yaptığı havuz imalatlarında havuz kullanım ve kimyasal kullanımı açısından kullanıcıları bilgilendirmekte ve eğitmektedir. Yüzme havuzları için her türlü gereksinim duyulan havuz kimyasallarını sizler için temin etmekte ve bayii olarak satış yapmaktadır. Bunların yanı sıra her türlü yapı kimyasallarının satış bayisidir ve her türlü yapı kimyasallarını sizlere sunmaktadır.

Vizyonumuz

Havuz sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında kusursuz uygulamalar ortaya çıkaran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, çalışanlarının devamlı katılımı ile oluşturulan kalite politikasının eksiksiz biçimde uygulanmasını sağlayan, birinci derecede tercih edilen bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyeti için en kaliteli malzemelerle uzun ömürlü ve teknolojik çözümler üreterek sektör içerisinde liderliğimizi korumak, yaptığımız işlere ve müşterilerimize değer katmak amacıyla uluslararası kalite standartlarında hizmetlerimizi gerçekleştirmektir.

Referanslarımız
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.