Skip links

Havuz Sistemleri

BİYOLOJİK GÖLETLER

Havuzlar

Biyolojik Göletler

Biyolojik göletler doğanın dengesini bozmamayı amaçlayarak yapılmaktadır. Sudaki yosun konsantrasyonunu mikro-organizmalar yolu ile azaltmak ve fosforu su içinde dengelemek amaçlanmaktadır...

İnceleyiniz

Ekolojik Yüzme Havuzları

Havuzlar

Ekolojik Yüzme Havuzları

Bahçe ayrıcalığına sahipseniz daha da ayrıcalıklı olabilirsiniz. Kameriyeler, ağaçlar, istediğiniz çiçeklerle bezeyebileceğiniz bahçeniz, hele bir de havuzla şenlenirse, işte o zaman keyfinize diyecek olmaz...

İnceleyiniz

Olimpik Havuzlar

Havuzlar

Olimpik Havuzlar

Havuz yapımında bölgede hizmet vermekte olan sayılı başarılı firmalar arasında gösterilmekteyiz. Edindiğimiz tecrübe ve yıllardır bu işi düzgün bir şekilde yağıyor olmamız bunun en güzel göstergesidir.

İnceleyiniz

Özel konut havuzları

Havuzlar

Özel Konut Havuzları

Sitelerde kullanılmak üzere yüzme havuzlarının kendine has özellikleri olmalıdır, sadece yüzmek için değil dekorasyon içinde modelinden, ışıklandırmasına kadar detaylar çok özemlidir, site veya toplu konut yüzme havuzlarının yapımının her aşamasında...

İnceleyiniz

rassoul banyosu

Havuzlar

Rassoul Banyosu

Rassoul Banyo eski bir Arap ritüelidir. Bitkisel buhar banyosu ile çamurun birleşimidir. Özel bir çamur karışımı tüm vücuda uygulanır.

İnceleyiniz

rehabilitasyon havuzları

Havuzlar

Rehabilitasyon Havuzları

Hidroterapi veya havuz terapisi egzersiz programlarının su içinde uygulanmasını içerir. Birçok medikal durumun tedavisinde faydalıdır.

İnceleyiniz

sosyal tesis havuzları

Havuzlar

Sosyal Tesis Havuzları

Havuz civarı Anti Faoling P.V.C Püskürtme katmanı sayesinde mikro organizmaların, yaşam ortamları oluşumu engellenmiştir.

İnceleyiniz

TERMAL tesis havuzları

Havuzlar

Termal Tesis Havuzları

Termal havuzlarda, 38-41°C sıcaklıkta mineral içeren sularla, ağrılı romatizma hastalıkların, kireçlenmelerin, deri hastalıklarının, stres ve strese bağlı rahatsızlıkların tedavisi amaçlanmaktadır.

İnceleyiniz
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.