Skip links

Jakuzi

jakuzi-min
Jakuzi su ile vücudu rahatlatma yöntemi olarak bilinen hidroterapi aracıdır, evinizde veya işletmenizde kullanabileceğiniz Jakuzi sıcak bir küvet banyosunu, jetlerden gelen basınçlı su sayesinde bölgesel olarak masaj yapması ile bütünleştirir.

Jakuzi tek kişilik jakuzi, çift kişilik jakuzi veya daha fazla kişinin rahatlıkla kullanabileceği ölçülerde bulabileceğiniz yapıya sahiptir. Jakuzi seçmiş olduğunuz boyut ve sistem özelliklerine göre içerisindeki jet sayısı ve motor sayısı farklılık gösterebilir. Su

kapasitesi ve ölçülere göre bir veya iki adet elektrikle çalışan su ve hava motoru bulunur. Motor gücü jakuzi özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Jakuzi üzerinde bulunan motorlar yardımı ile içerisindeki sıcak suyu emiş süzgeci yardımı ile vakumlayarak küvet içerisinde dizili olan ve jet adı verilen deliklerden basınçlı bir şekilde tekrar jakuzi içerisine verir.

Jet delikleri jakuzi içerisinde vücut anatomisi baz alınarak belirli aralıklarla yerleştirilmiştir. Ucunda bulunan ayarlama özelliği sayesinde basınçlı suyun vücudunuzda istediğiniz bölgeye ulaşmasını sağlamaktadır. Bazı özellikteki jakuzi sistemlerinde kullanılan ikinci motorda, basınçlı hava üfleyen blower motorlarıdır. Genelde jakuzi tabanına dizili olan bu jetler ikinci bir kumanda butonu yardımı ile isteğe bağlı çalışmaktadır. Jakuzi tabanında ki bu jetleri çalıştırdığınızda basınçlı hava bacak bölgesine masaj yapmakla birlikte suyla karışması sonucu kabarcıklar yaparak köpük oluşmasını sağlar. Su motoru ve blower motoru birlikte çalıştırıldığında basıncın yüksekliğini arttırdığından daha sağlıklı masaj etkisi uygular.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.